Офіційний сайт села Вовчатичі

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Кубкова вершина «Ватри»-Вовчатичі.

Останнім офіційним футбольним турніром 2011 року серед сільських команд району став кубок Ходорівщини з футболу (старт – 23 жовтня, фініш – 27 листопада). До участі в змаганнях заявилося 12 команд. Схема проведення турніру стала для Ходорівщини традиційною: спершу групові змагання за круговою схемою, далі - кубкова система.

У групах змагалося по 4 колективи. У групі «А» на стадіоні смт. Нові Стрілища господарі після двох перемог над Соколівкою 2:0 і Репеховом 10:0 все ж не зуміли стати першими: поразка 0:2 від Чорного Острова, й саме чорноострівчани стають переможцями групи.

Відзначимо гордий «нуль» у графі пропущених м’ячів у Чорного Острова і перемогу в останньому турі команди Репехова над Соколівкою 1:0.

А от у інших групах (стадіони сіл Дуліб і Вовчатич) перемогу святкували господарі. У Вовчатичах господарі стартували феєрично: звитяги над Прибіллям 9:0 і (рекорд!) над «Юністю» Грусятич 14:2. У третьому турі – перемога у впертій боротьбі над основним суперником Кам’яним 3:2 і перша позиція.

Всупереч очікуванням, перемога в групі «Б» срібному призеру першості Ходорівщини «Соколу» з Дуліб далася набагато важче. В усякому разі, в кожному з поєдинків – із «Колосом» з Грусятич 2:1, Городищем і Городищенським по 1:0 – перевага дулібівчан вимірювалась тільки одним м’ячем. Все ж у групі Дуліби фінішували першими.

Вкотре відзначимо незламний бойовий дух футболістів Городищенського, як і відносну невдачу бронзового призера команди Городище.

І в наступній стадії змагань – у чвертьфіналі – футболісти Городищенського вперто боролись за перемогу: у с. Кам’яному вони поступалися 0:1, потім зрівняли рахунок 1:1, але в першому таймі додаткового часу пропустили ще один гол – поразка 1:2. В інших трьох чвертьфіналах Дуліби не мали проблем із Репеховим 14:0, Чорний Острів після першого тайму вигравав у «Колоса» Грусятичі 4:0 і в підсумку переміг 5:3, а футболісти Вовчатич, двічі по ходу зустрічі поступаючись гостям із Нових Стрілищ 0:1, 1:2, все ж зуміли завершити гру переможно – 3:2.

Обидва півфінальні поєдинки відбулися 10 листопада на стадіону с. Вовчатич.

Чорний Острів – Кам’яне 2:0 (0:0). Голи: В. Шальвіра (с. Кам’яне, автогол), 55 хв, Я. Трусь 86 хв, з пенальті. На 80 хв М. Кухар (с. Кам’яне) не реалізував пенальті.

Загалом рівна гра. Після прикро пропущеного гола на початку другого тайму футболісти Кам’яного мали нагоду відігратися, били пенальті, але… Гол Я. Труся по суті все вирішив.

Вовчатичі – Дуліби 5:3 (1:2). Голи: В. Єнілєєв (31, 59,66), О. Зубко (48), П. Кутний (53) – І. Мінурка (3), Б. Герич (20), В. Вишиваний (46).

У першому таймі – рівна гра. Все ж по ходу Дуліби вигравали 2:0, а на початку другого тайму – 3:1. Однак надалі сил, очевидно, у срібного призера забракло й у підсумку – поразка 3:5. Відзначимо хет-трік капітана команди Вовчатич В. Єнілєєва.

Фінал. Неділя, 27 листопада, стадіон с. Отиневич.

«Ватра» Вовчатичі – «Ходорівщина» Чорний Острів 2:0 (1:0). В. Єнілєєв (38), П. Кутний (62).

Незначною територіальною перевагою у фінальному матчі володіли футболісти Чорного Острова. Однак удари їхніх нападників Я. Труся, А. Задорецького, П. Бирича, І. Хімовича не досягли цілі: або ж удари йшли мимо воріт, або чудово грав воротар «Ватри» М. Кутний. Натомість футболісти Вовчатич, побудувавши міцні оборонні редути, відповідали гострими контратаками. І дві з них привели до мети: в кінці першого тайму В. Єнілєєв головою замкнув навіс справа свого товариша Д. Сохана, а на початку другого тайму помилка воротаря «Ходорівщини» на виході коштувала їм другого гола: один із кращих гравців «Ватри» П. Кутний елегантно спрямував м’яча у сітку. Тож 2:0 – і «Ватра» с. Вовчатич після 15-річної перерви знову завойовує почесний трофей!

Голова федерації футболу Ходорівщини Р. Піпа вручив командам-фіналістам відповідні кубки і медалі. Призами відзначено гравців фінального поєдинку В. Єнілєєва (Вовчатичі), О. Потопляка (Чорний Острів). Не применшуючи заслуг в успіху «Ватри» підприємців, жителів с. Вовчатич, місцевої влади, все ж слід у першу чергу відзначити організатора й граючого тренера команди Петра Івановича Юськіва.

Категорія: Мої статті | Додав: muroslav1993 (07.07.2012)
Переглядів: 503 | Рейтинг: 0.0/0